.

.

12PCS/Set 3D DIY Ѕид Налепница Налепници Пеперутка Дома Декор Соба Декорација 5 Нови Бои 2AU14

12PCS/Set 3D DIY Ѕид Налепница Налепници Пеперутка Дома Декор Соба Декорација 5 Нови Бои 2AU14

DEN 33.00 DEN 44.16

Пристапност
Во достапна форма


3 D DIY Ѕид Налепница Налепници Пеперутка Дома Декор Соба Декорација Нови
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : сет 12 компјутери
Материјал : ПВЦ
Големина : 11 CM(2 парчиња),8 CM(2 парчиња),6 CM(8pcs)
На налепници може да се примени на сите мазни површини, како што се Ѕидови, Врати,Плакари, Пластични, Метални, Плочки, Фрижидери, лап-топ компјутери, Автомобили и сл.
Пеперутките можат да бидат совршено sticked на повеќето мазни и цврсти ѕидови.
Ве молиме да се стави на пеперутки на чисти ѕид и притиснете ги на секоја минута.
Тоа е совршен подарок за било какви посебни прилики како Божиќ, свадба, роденден, годишнина, ангажирање, бебето, дипломирањето,пензионирање или само знак на љубов
Боја : Жолта; сина; виолетова; зелена; розова
Пакетот Вклучува :
сет 12 компјутери Пеперутка
1.Ние ги поддржува следниве методи на плаќање. Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay. 2.Можете да контактирате со нас на прво за голема сума на нарачката. 1.Подготовка на Време : обично во рок од 3 дена .
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 3.Ако ви се желни да ја добиете вашата пакет, сакате повеќе безбеден и брз логистика, и имаат точни логистика информации, ние препорачуваме да изберете Ali Express Стандард Превозот, Кина Пост Regidted Воздух Mail, epacket, DHL и ЕМС. 4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 1.Не постои ограничени акции за да ги исполни наредбите на дневна основа. 2.Дали најголемиот дел CSV / Excel пад на превозот. 3.Брза испорака во 48 Часа. 4.E-Пакет avaliable за земјите НАС,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА,итн. 5. Не фактура или приемот се вклучени.
Ви препорачуваме да контактирате со нас преку Трговија Менаџер за побрзо повратни информации.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако било какви прашања,ние ќе се вратам на вас побрзо.

Главните карактеристики

Бренд Име:
KAKUDER
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид
Шема:
3D Налепница
Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
пеперутка ѕид налепница
Тема:
Животните
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Големина:
11CM(2pcs),8CM(2pcs),6CM(8pcs)
боја:
Виолетова ,Жолта,Розова,Зелена,Сина

Избор на клиент