.

.

Луксузна Зелена Австриската Кристал Pendant Кристал Долги Ѓердани 925 Sterling Silver Gem Камен Шарм Жените Свадба Накит

Луксузна Зелена Австриската Кристал Pendant Кристал Долги Ѓердани 925 Sterling Silver Gem Камен Шарм Жените Свадба

DEN 520.00 DEN 743.52

Пристапност
Во достапна форма


Опис на производот ID : 6997 Име : Европската 925 Фунта Сребрена АЛКА на СИНЏИРОТ на Ѓердан за Жените Материјал : Кристал+ 925 Sterling Silver Должина : Прилагодлив 41.5 см-45.5 cm Носи Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Подарок за : Девојка / Жена / Мајка Пакување : Секој во OPP Вреќа
Совети : Нашите производи се спакувани со opp кеси,ако ви треба кутија,можете да кликнете на следните пакет да го купите или можете да не контактирате во порака .

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
BELAWANG
Број На Модел На:
YX1377_F
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Убавина
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Подарок за:
Девојка Пријател, Мајка, Сестра, Сопруга
Стил:
Класични, Модерни, Мода
е-прилагодена:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
фунта сребрен накит:
925 фунта сребрен ѓердан
pendant ѓердан:
Ѓердани &Pendant За Жени
Романтични Накит:
Парична Казна Накит
Трговија на големо:
ѓердан за жени
Денот на мајката Подарок:
свадба накит

Избор на клиент