.

.

НОВАТА 3D Реално 1 Пар Mink Eyelash Рачно Изработени Полна Лента Лажни Eyelash Природни Долго Eyelash 15

НОВАТА 3D Реално 1 Пар Mink Eyelash Рачно Изработени Полна Лента Лажни Eyelash Природни Долго Eyelash 15

DEN 408.00

Пристапност
Во достапна форма


Пакет :
2 парчиња/пар;
1 пар/пластична кутија;
Повеќето модерни 3 D стил лажни eyelash за шминка 100% Јазол Слободни Вода доказ за Обновливи до 30 Носи. Направени од Кореја Влакна, живописни и сјајна и долг животен век на Секој пар на нашата 3 D трепките се рачно изработени од страна на нашите работници Лесно да го инсталирате, противалергиски, нема да и наштетат на вашите очи Пакет : 1 пар на 3 D lash , не lash лепило.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Бренд Име:
Eyemix
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Број На Модел На:
321
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Големина:
Cross
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Количина:
500

Избор на клиент