.

.

2017 Кристал Вечер Торба Beaded Ден Канџите Дама Свадба Чанта Rhinestones Свадба Чанти Сребро Црна Вечер Спојки Кеси

2017 Кристал Вечер Торба Beaded Ден Канџите Дама Свадба Чанта Rhinestones Свадба Чанти Сребро Црна Вечер Спојки

DEN 1344.00 DEN 1679.52

Пристапност
Во достапна форма


многу од цел normaly процесот на внатрешниот 24 часа, а Ние обично се обезбеди преку Слободни Кина Пост Воздух Mail /Хонг Конг Пост И E-пакет Што Нормално Трае 20-45 Дена За Испорачани Превозот Преку EMS /DHL/ Федекс/ SF Express /Aramex и така натаму, исто така, се Достапни ако сакате да ја платите дополнителна наплата или ќе се направи голема количина цел ќе биде Слободен за Ажурирање
1. Имате 3 дена за да ги контактирате ако не сте како елементи, испорачани , можеме да се согласиме да се вратат .но ќе мора да плаќаат за превозот цена . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ПОЛН ИЗНОС или ИСПРАЌАЊЕ ако пакетот е оштетување или загуби на транспарентен .100% Опуштено Шопинг
3. ние нудиме фактура за вас,ако ви треба фактура ве молиме оставете порака и e-mail на нас,и ние ќе го испрати до вашите emial
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Повод:
Партија
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Декорација:
Beading,Дијаманти
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Minaudiere
Главен Материјал:
Beaded
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Ден Канџите
Број На Модел На:
beaded спојки кеси
Бренд Име:
Luxy месечината
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
боја:
црна и сребрена
Материјали:
акрилик мушка метал хард случај
Стил:
2017 мода beaded спојки торба
жените торба дама спојки :
ден канџите синџир чанта
Кристал Вечер Торба Спојки Кеси Канџите:
Дама Свадба Чанта Rhinestones Свадба Чанти

Избор на клиент