.

.

Срце во облик на роза парови момче девојка Форма 3D фондан торта силиконски калап слатки бонбони одлуки став свеќа декорација алатки F0276

Срце во облик на роза парови момче девојка Форма 3D фондан торта силиконски калап слатки бонбони одлуки став

DEN 308.00 DEN 604.32

Пристапност
Во достапна форма


Различни стилови, идејата е роман, добредојдовте дојдовни примерок обичај
Објектот боја автоматски ќе испрати
Тежина : 163g Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е Мека и лесна за употреба
[квалитет] силиконски материјал се согласува на Американската ФДА квалитет, avirulent заштита на животната средина, отпорност на топлина и 40 степени до + 230 степени
Превозот И Предавање
Ние ќе брод објектот во рок од 2 работни ден на по добивате вашата исплата. Ние ќе брод на вашиот оставајќи адреса, ве молиме бидете сигурни дека тоа вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас.
Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други место во целиот свет. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас.
Превозот метод
Превозот Ракување
Дојде време
Земја
Нормален Воздух mail
15-60 дена
светот
Политика За Наплата
Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ако најдете било каков проблем во врска со нашите производи, ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на вашата стока. Ние ќе организираме нови ши pping бесплатно за вас или враќање на плаќање за вас.
Повратни информации
Ние искрено се надеваме дека ќе може да ни даде добар фидбек. Било каков проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе ги реши проблемите додека не се
задоволни.
Уживајте во купување на стоки од мојата продавница, надеваме дека можеме да соработуваат едни со други мојот драг пријател !
БЛАГОДАРАМ МНОГУ!

Главните карактеристики

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
ангелските крилја
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Број На Модел На:
FT-0276
Фабриката места:
Трговија на големо:
кориснички:
100% Храна одделение материјал:
Превозот Пратката:
Примена:
Употреба:
Направи:
Рејтинг на температура:
боја:

Избор на клиент