.

.

DC Моќност Џек Приклучокот за Полнење Порта Приклучок Конектор за Asus Q503 Q553 Q503UA Q553UB Q304UA R541 X541 X541UA

DC Моќност Џек Приклучокот за Полнење Порта Приклучок Конектор за Asus Q503 Q553 Q503UA Q553UB Q304UA R541 X541

DEN 384.00

Пристапност
Во достапна форма

Нови DC Моќност Џек за Asus Q503 Q553 Q503 UA Q553 UB Q304 UA R541 X541 X541 UA Моќ Полнење Порта Женски Штекер Plug ве Молиме проверете внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел. Информација за производот : Brand New Компатибилен со : За Asus Q503 Q553 Q503 UA Q553 UB Q304 UA R541 X541 X541 UA Серија Лаптоп. 100 % Сосема Нов Замена Дел 6 Месеци Гаранција за Квалитет Пакетот Вклучува : 1 x DC МОЌНОСТ ЏЕК Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Главните карактеристики

Должина на кабел:
0.2 m
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За Asus Q503 Q553 Q503UA Q553UB Q304UA R541 X541 X541UA
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Производи Статус:
Акции

Избор на клиент