.

.

H&D Свадба Декорација Парфем Шише Antiqued Стил Ретро Шупливи Цвет Инкрустирани Со Пеперутка Чаша Празна Парфем Сад 7ML

H&D Свадба Декорација Парфем Шише Antiqued Стил Ретро Шупливи Цвет Инкрустирани Со Пеперутка Чаша Празна Парфем

DEN 557.00 DEN 618.72

Пристапност
Во достапна форма


Име : H&D Свадба Декорација Парфем Шише Antiqued Стил Ретро Шупливи Цвет Инкрустирани Со Пеперутка Чаша Празна Парфем Сад 7 ML SKU : PB1703814 Состојба : Сосема Нов Материјал : Метал & Стакло&Кристал Боја : Како на сликата покаже Големина : 1.9*4.4 инчи Капацитет : 7 ml N.W. : 80 g Пакет Содржи : 1 компјутер
1.ние брод на светот,ние ќе брод надвор преку КИНА ПОСТ/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ... 2.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди повеќето економски и сигурен превозот услуга, но некои времиња, меѓународен испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. 3.Ако не го примите ќе објект на време, ве молиме контактирајте не за понатамошни assitance. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот процес,но може да се земе висок квалитет на слика и да го покаже на нас. 4.Со цел да бидете сигурни дека нема да плати за секој увоз доход,па ние ќе се пријават помалку како 'Дар' ви Благодариме за вашата нарачка,ние посакуваме да имате пријатен шопинг искуство. 1.Ако сте задоволни со нашите производи,pls остави позитивни повратни информации до нас.ние ќе им даде на "5 ЅВЕЗДА' повратни информации за секој купувач. 2.pls контактирајте со нас кога ќе го оставите nagetive повратни информации,ние ќе направиме се што е во моја моќ да sovle нашиот проблем.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
PB1703814
Бренд Име:
Hyaline&Дора
Големина:
1.9*4.4inch
Капацитет:
7ml
боја:
како се покаже слика
Количина:
1pc PB1703814
refillable:
парфем шише
Големина:
1.9*4.4 inch
Употреба:
Патни и роденденски подарок Дома Декорација
Нето тежина:
80g
дизајн:
цвет,пеперутка
Ретро Антички Стаклено Шише Парфем:
Празна Чаша Козметички Сад Свадба Декорација Шише Парфем
Материјал:
Стакло & Метал&Кристално

Избор на клиент