.

.

450L/мин 520W SUNSUN АЦО-016 Електромагнетни Воздушниот Компресор за воздух пумпа за аквариум риба резервоарот aquaculture

450L/мин 520W SUNSUN АЦО-016 Електромагнетни Воздушниот Компресор за воздух пумпа за аквариум риба резервоарот

DEN 4560.00 DEN 4800.00

Пристапност
Во достапна форма


Забелешка Цел вкупен износ над 5 американски долари не ја прифати пратката од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/4 PX Сингапур Пост НП Pro/Posti Финска Економија/Yanwen Економски Воздух Mail/Sun You Економски Воздух Mail/OMNIVA Економски Воздух Mail/SF Економски Воздух Mail. Aliexpress Премиум Превозот/Aliexpress Стандард за Испорака/SPSR/SF Економски Воздух Mail прифати општ товар само . SPSR max должина 120cm. RETS-Експрес max должина 105cm. Парцели содржи мотор, магнетизам, батерија, течни и прав забрането . Клиентите кои цел воздушни пумпи, пумпи за вода, hailea чилер, бран создателот, вода тест за полнење и одбраната Aliexpress превозот, SPSR или SF Економски Воздух Mail ќе биде испратен од страна на продавачот 's превозот метод. Ако тоа не е прифатливо или имате било какви прашања за тоа, ве молиме контактирајте со нас пред цел. 1.Со цел да се спаси поштарина, ние пак со пена кутија наместо на оригиналната кутија. Ако предвид дека, ве молиме да ни оставите порака. 2.Дестинација даноци/должност е на примачот 's сметка. Ние ја прогласи половина вентил на пратката. Ако имате било идеја на declarance, pleae остави порака премногу. 3.Руската клиент ве молиме потврдете дека сте го вашето целосно име во ред, или не можеме да ефект пратката. 4.Ако имате било какви проблеми со пратката, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо на отворање на спорот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи. Функција : 1. Случајот е направен од високо-квалитет ZL алуминиум легура withstreamline дизајн, топлина-дисипација е повеќе effctive. 2. Управувано од електро магнетни мотор, adpot пропорционална взаемен движење за да се произведе воздух и повеќе reasonalbe во структурата. 3. Усвојување на SF3 нов тип погоден за носене материјал за цилиндар и клипот, што е на ниска потрошувачка на енергија, големи воздух излез и висок ари притисок. 4. Не-масло за подмачкување на дизајн, на компримиран воздух е прочистен. 5.Phosphorize disposittion,редовни боење и лепило сила. На АПЛИКАЦИЈА се користи за садење аквариум растенијата,aerating за морска храна во хотели,ресторани,морски плодови кабини,и хранење базен итн,тоа е alao користи за воздух набавка на резервни делови за храна машина, медицински инструмент,belching светилка snd нов тип боја, изработка и дизајнирање рекламирање ЛПГ ang LNG итн. ИМАЈТЕ предвид Местото на машина над нивото на водата за да се заштити водата да тече наназад, или тоа треба да се вклопи со не-враќање вентил. МОДЕЛ : АЦО-016 НАПОН : 220 V/50 HZ МОЌ : 520 W ПРИТИСОК : од 0,05 MPa ИЗЛЕЗ 450 L/мин ДИМЕНЗИИ : 340*170*202mm
1 : за Германија клиенти
ве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако сакате да брод од страна на Fed Ex или ТНТ . Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ). Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината.

Главните карактеристики

Големина:
M
Тип:
Риба
Напон:
220-240V
моќност:
500 W
Цевка Калибар:
1 cm
Број На Модел На:
ACO016
Материјал:
Други
Тип:
Риба

Избор на клиент