.

.

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 6004AA0023/3/8 ЗА DODGE/ПЛИМУТ 17790N

НОВИ 12V СТАРТЕР МОТОРНИ 6004AA0023/3/8 ЗА DODGE/ПЛИМУТ 17790N

DEN 5760.00

Пристапност
Во достапна форма

НОВИ 12 V СТАРТЕР МОТОРНИ 6004 AA0023/3/8 ЗА DODGE/ПЛИМУТ 17790 N
1. Единица излезна моќност : 1.1 KW Г.С. 12 V 8 T
2. Ротација : Г.С.
3. Нето Тежина : 6 KG
Гаранција : ПАКУВАЊЕ : НЕУТРАЛЕН КУТИЈА за СЛОБОДНИ 360 DAYS ГАРАНЦИЈА време на Испорака : 1-15days според количината Референца OEM : 6004 AA0023/3/8 Апликација : ЗА DODGE/ПЛИМУТ
ВИСОК КВАЛИТЕТ СПОРЕД НАШАТА ТЕХНОЛОГИЈА ДОЛГОГОДИШЕН ТЕСТ ОД СТРАНА НА ЕВРОПА ПАЗАРОТ И КЛИЕНТИТЕ ЖЕНГЖУ РОК АВТО ДЕЛОВИ CO.,LTD професионалец во метални производи,како стартер и алтернатор и лиење метал производ.Долго време искуство во производство и продажба на домашни и oversea. Weclome можете да ја посетите нашата компанија, да има повеќе win-win соработка.

Главните карактеристики

Осветленост Дел Број:
6004AA0023/3/8
Објектот Должина:
20
Објектот Висина:
15
Производителот Дел Број:
6004AA0023/3/8
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
Стартер
Објектот Тежина:
6KG
Другиот Дел Број:
6004AA0023/3/8
Поставување на Возило:
моторот
Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
15
Напон:
12v
моќност:
1.1 KW
Заби:
8T

Избор на клиент