.

.

HIFI EXQUIS 30w Single-Ended Цевка Amp е Излез Transformers 2 КОМПЈУТЕРИ за EL34 300B 807 KT88 Другите

HIFI EXQUIS 30w Single-Ended Цевка Amp е Излез Transformers 2 КОМПЈУТЕРИ за EL34 300B 807 KT88 Другите

DEN 6753.60

Пристапност
Во достапна форма

Нашата продавница е сопственост на Registed во Шенжен кина, за производ складирање и превозот услуга; Ние ко-работа со француската компанија : Registed во Франција, за Европа пред-продажба и По-продажба на услуги Имаат добар шопинг!.5 К ohms или 5k ohms Железо челик : Japanes Z11 0. и ниту, пак, за истата мали промени на надворешноста на производот, како отстраните или додадете некои печати зборови, промена на некои дупки на шасија, но производот е иста.(HIFI EXQUIS) Член-3, Превозот.com Член-2, Пред Купување ве Молиме прочитајте cearfuly подолу услови, бидејќи потврда на нарачка од страна на клиентите е еквивалентно да се прифати продажба услови. Ве молиме прочитајте cearfuly производот страница. Ако не се сигурни, контактирајте со нас пред да го купат. Друго, мора да контактирате со нас за да го решат проблемот со нас. По Меѓународната магацин испорака, ние ќе се обезбеди у следење на број во 3~6 дена за меѓународна превозот. Параметри : (HIFI EXQUIS )
Еден Заврши Излезна Моќност : 30wx2 Ликвидација метод : Златна Сегментација на Крстот Натпревар со : Single-Ended цевка засилувач само, Не за Притисни-се Повлече цевка за антена! Основно отпорност : Raa =2. Ако сте задоволни, ве молиме оставете 4-5 ѕвезди позитивни повратни информации.exquis НА yahoo. Така, сликата не е договорен . Имаме 3 по продажба на услуги точка : во кина, Шенжен, во Европа Франција Toulouse, и Канада, Монтреал и во иднина во Русија москва , толку лесно да се врати на вашиот quarenty производ (HIFI EXQUIS) Член-8, Ние не responsability на било мали ажурирање на внатрешноста на производот, ако промената не е да даде било влијание врз квалитетот на производот. Било проблем за clerance процес, ве Молиме контактирајте со нас пред да контактирате со царината. Во принцип ние ги прогласи пониска вредност од реалната цена. Сите наши equipement се конфигурирани за да се вклопи со различни земји и електрични норми, и гарантирано ви ризик бесплатно купување и 100% се задоволни.35 мм, EI96x50 Средно Отпорност : R2 = 0 - 4 - 8 ohms Frequence одговор : 25 HZ-33 KHZ(-1db) , 10 HZ-65 KHZ(-3db) Inductance : TH2811/1 KHz 1v 70 H Основно DC отпор : 145 ohms Отпор : 190ohms Основно max curent : 180m A (се препорачува 150 MA) Отпор Толеранција : Inductance дозволената грешка : Количина : Добро Исти 2 Парчиња Големина на : 76x 66x 74mm ( Должина x Висина x Широчина) N et тежина : 6.5 К ohms или други Примарни Отпорност да се избере
HIFI EXQUIS работа со еден од најдобрите кинески цевка amp е трансформатор производство manufactuer, со цел да се произведуваат и да се прилагодите на најдобри трансформатори за нашиот клиент Нашите производителот имаат за 10 Годишно искуство да специјално произведуваат високо ниво трансформатор за worldwids клиент, и цевка засилувач е трансформатор се произведува повеќе од 2000000 PCS/годишно , со што и двете квалитетот на материјалот и квалитетот на звукот може да биде 100% quarenty, нивните посебни процесот на работа може да се обезбеди добар длабок бас и транспарентен звук и висок широк frenquence одговор. Користете Висока фреквенција восок произведуваат methode
Услови на Продажба Член-1, Контактирајте HIFI EXQUIS, Здраво на сите, моето име е ФЕНГ Lijun, јас сум HIFI EXQUIS менаџер, Нашиот тим и ми се секогаш тука , не сте купување преку автоматизира machie, но преку нас : реална личност, благодарам u така многу за изборот & доверба нас.4 kg/ Пар
Функција : Бас : сила целосно и длабоко! на бас може целосно да guarenty со овие трансформатори Алто : мек и сладок, круг и транспарентни, силно чувство на хиерархија! Treble : чиста и нежна, светла текстура, добра пенетрација! Сите компоненти и жици користат најдобрите , да guqrenty на prefect hifi звук Работа на 180 степен температура состојба.

Главните карактеристики

боја:
2.5 К ohms x2 КОМПЈУТЕРИ, 3.5 К ohms x2 КОМПЈУТЕРИ, 5k ohms x2 КОМПЈУТЕРИ
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
OBSEBOT30W
Канали:
2 (2.0)
Максимална Моќност По Канал:
30W
Бренд Име:
HIFI EXQUIS

Избор на клиент