.

.

ИГЛА ПЛОЧА 550443-452 се вклопува ПЕЈАЧ SERGER 14SH654 14U544 Alt Pfaff Пејач

ИГЛА ПЛОЧА 550443-452 се вклопува ПЕЈАЧ SERGER 14SH654 14U544 Alt Pfaff Пејач

DEN 165.60

Пристапност
Во достапна форма


550443-452 ИГЛА ГРЛОТО ПЛОЧА Пејач 14 SH644 14 SH654 14 U544 14 U554 +
Ова е Нова Игла / Грло Плоча # 550443-452 која одговара на следните модели. Оваа Игла Плоча ќе работи само со појавување на Храна Куче, па ве молиме потврдете ја имате вистинската Храна Куче пред да нарачате или цел и да имаат соодветен сет.
Појавување на Храна Куче # 550483 или 550499 (главна) со 550483 (Помошни) во зависност од вашиот модел.
PFAFF МОДЕЛИ - 4762, 4772.
ПЕЈАЧОТ МОДЕЛИ - 14 CG744, 14 CG754, 14 SH744, 14 SH754, 14 SH644, 14 SH654, 14 U544, 14 U554.
Друг Дел Броеви Вклучуваат - 93-415504-43/452.
За Плаќање 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 7days од цел За Превозот 1.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. 2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. 3. Поголемиот дел од нашите производи не се регистрирани парцела пост, ако изберете препорачана пошта е подобро. Ве молиме обидете се да се избере препорачана пошта за да се избегне губење на непотребни проблеми. Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде. 4. На приемот во guard време ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде прошири на времето на приемот. Ви благодариме за вашето разбирање Гаранција и Гаранција 1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. 2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел . 3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation. 4. Ние не сме делови гаранција, ние ќе го проверат квалитетот сертификација на стоката пред пратката (метални делови може да се rusty, ова е нормално, ако умот, ве молиме да се биде внимателен да се купат) Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Се истакна : 1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава. 2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Главните карактеристики

Тип:
Нога
Употреба:
presser
Материјал:
Matel

Избор на клиент