.

.

Doub К 1pcs кадифен играчки кукли мека kawaii животинско аниме верверица Кадифен Кукла убави играчки за деца детска девојки Pendant подароци симпатична

Doub К 1pcs кадифен играчки кукли мека kawaii животинско аниме верверица Кадифен Кукла убави играчки за деца

DEN 403.00 DEN 575.52

Пристапност
Во достапна форма


Doub К 1pcs кадифен играчки кукли мека kawaii животинско аниме верверица Кадифен Кукла убави играчки за деца детска девојки Pendant подароци симпатична
Производ големина : 21 cm / 26cm Пакет содржина : 1 buc верверица кадифен играчки
Почитувани Вредност На Клиентите 1.Ние сме искрени продавница,ако не можете да ја прими пратката во рок од 60 дена, pls контактирајте со нас прво ,ние ќе се прошири и на време на испорака за вас.Pls не се отвори спорот без контакт со нас!ако имате проблем на објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. 2.Руската пријател ,треба да го оставите вашето име и презиме и адреса со цел ,да се избегне да не ја прими пратката. 3.Додај во Мојата Омилена Продавница , станува нашите ВИП, можете да уживате приоритет на превозот.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Образовни,Мека,Модел,Мини
Број На Модел На:
wj1148
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 3 години
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Форма:
Гениј
Предупредување:
Ве молиме не го стави во уста и Не се погодни за деца под 3
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Бренд Име:
Doub К
Животни:
верверица
Функција:
симулација на Кадифен Играчки
Стил:
верверица Кадифен Кукла
Употреба:
детски играчки/роденденски подароци/девојка е подарок
боја:
сива/портокал/розова/сино
Пакет:
opp
Оригиналното Место:
произведено во Кина
Funtion:
собирање/креативни подароци/Pendant

Избор на клиент