.

.

Божиќ стар човек и коњ Смета Крстот Бод 11 14CT Крстот Бод Кинески Крстот Бод за Полнење за Везови Дома Декор

Божиќ стар човек и коњ Смета Крстот Бод 11 14CT Крстот Бод Кинески Крстот Бод за Полнење за Везови Дома Декор

DEN 484.00 DEN 864.00

Пристапност
Во достапна форма


Топ Одделение,Со Висок Квалитет
Квалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.
14-КАРАТНО
14ct е празно платно,11ct е отпечатен платно
14ct : крпа големина : 27*41cm
големина на слика за : 17* 31cm
11ct : крпа големина 34*52 см
големина на слика 24*42cm
т hreads : памук
рамка : не се вклучуваат рамка
комплет вклучува : конци,игли,цртежи,платно

Главните карактеристики

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT печатени платно, 14CT празно платно
Стил:
Европа
Бренд Име:
JOYAUTUM
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Растенијата
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
Транспарентен кеси

Избор на клиент