.

.

Црна/Кафеава Широк Ретро Ткаени Вистински Вистинска Кожа Занитвам Метал Копчето Прилагодливи Заврши Ткаенината Нараквици Bangels Унисекс Mens Накит

Црна/Кафеава Широк Ретро Ткаени Вистински Вистинска Кожа Занитвам Метал Копчето Прилагодливи Заврши Ткаенината

DEN 321.00 DEN 534.24

Пристапност
Во достапна форма


Freeshipping Нова Мода Чиста 925 Sterling Silver Пурпурна Кристал Двојна Срца Кутија Синџир Шарм Хривнија Накит за Подарок за Женска Опис :
Во вид на фотографии
По Целата Должина на Бразлетна : 23.5 cm
Ширина на Wristband : За 4cm
Пакување : Меур Торба
1. Како големина се мери од страна на самите себе, тоа може да има опсег од 1-3cm за Грешка.
2. Ние се обидуваме се потрудиме да се прикаже оригиналната боја на предмети,но тоа е само за референца само, во вид главно.
Сите стоки ќе биде базиран на вистински производ примени.
Пакет :
Како Меѓународен Превозот Надомест е многу скапо и Товарни зависи од тежината,прилично пакет значи тешка тежина и поголем товар, па јас сум толку жал ми е дека ние може да го користат само Обична Пакет.Вашиот вид разбирање ќе бидат високо ценети.Но, нашата цена е речиси блиску до цена, па дури и во загуба.
Превозот :
1.Нормално ние брод на пратката во рок од 1-3 биз дена по приемот на плаќање.(викенд одмор исклучени)
2.Ние не сме одговорни за било каква увоз на даноци или царински давачки.
По-продажбата на Услугата :
1.Тоа ќе бидат високо ценети за да ни остави Позитивен Фидбек или 5 ѕвезди.
2.Ние ја прифати замена за било која причина во рок од 30 дена,но купувачот треба да биде одговорен за Врати Превозот Надомест, во меѓувреме,купувачот треба да бидете сигурни дека вратени предмети се во нивната оригинална услови.Ако пратката е изгубена или оштетена на процесот на врати превозот, нема ни наплата на целосна отплата за тоа.На овој начин, Купувачот треба да се јавите на Логистичка Компанија и да направи штета.
Ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да ви се случува да се отвори расправа, или отсуство на Неутрален/Негативна Повратна информација.
Ние и ветуваме дека ќе им понуди на задоволување на решение за вас.^^
Сакате да уживате во вашиот живот секојдневието!

Главните карактеристики

Метална боја:
Кафеава, Црна
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
MBB040/MBB041
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
SmileSunshine
Функција:
Расположение Tracker
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Стил:
Панк
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Метали Тип:
кожа
Должина:
23.5cm
Затворач Тип:
Тока
Синџир Тип:
кожа

Избор на клиент