.

.

Долги Рамни Опашка Риболов Лебди Крап Склопот на Композитни Нано Bobbers 1-3# Flotador Pesca Риболов Додатоци Алатка Tackles (XN-09)

Долги Рамни Опашка Риболов Лебди Крап Склопот на Композитни Нано Bobbers 1-3 Flotador Pesca Риболов Додатоци

DEN 228.00 DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма


Долги Рамни Опашка Риболов Лебди Крап Склопот на Композитни Нано Bobbers 1-3# Flotador Pesca Риболов Додатоци Алатка Tackles (XN-09)
Карактеристики :
1.E xquisite изработка,мазна и цврста интерфејс,висока разумен во вода.
2.Изработка на висок квалитет на композитни нано материјали, голем и стабилен пловни.
3.Карбонски влакна лебдат нога,мала тежина itselfr.
4.Лебдат опашката е насликана со флуоресцентна боја,го прави јасен сигнал дури и на долго растојание.
5.Suis за свежа вода, крап се приоритетни.
Спецификации :
Тип на производ : Риболов плови
Материјал : Композитни Нано
Објектот demension :
1# : Item должина : 50cm/ нога должина : 19.5 cm/ опашка должина : 24.5 cm/ тело должина : 6cm/дијаметар : 12mm/ опашка дијаметар : 0.6-1.6 mm/ нога дијаметар : 1.0 mm
2# : Item должина : 50.5 cm/ нога должина : 19.5 cm/ опашка должина : 24.5 cm/ тело должина : 6.5 см/дијаметар : 12.2 mm/ опашка дијаметар : 0.6 -1.6 mm/ нога дијаметар : 1.0 mm
3# : Item должина : 51cm/ нога должина : 19.5 cm/ опашка должина : 24.5 cm/ тело должина : 7cm/дијаметар : 12.4 mm/ опашка дијаметар : 0.6 -1.6 mm/ нога дијаметар : 1.0 mm
Објектот Тежина : 0.98 (#1), 1g (#2), 1.02 g ( #3).
Вчитување Доведе Тежина : 2.73 g(#1), 3.03 g( #2 ), 3.33 g(#3).
Пакет големина : apprx. L55 * W5 * H2 (cm)
Пакет тежина : Околу. 100g.
Пакет Листата :
1 *риболов плови
Плаќање :
Може да се направи исплата на нашата on-line ailexpress продавница со safty Зачувам.
Превозот :
1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.
2.Ние брод од експрес, според вашиот избор, кога прави нарачка .
3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.
4.Ние не сме одговорни за застои предизвикани од страна на царината,Увозните давачки,даноци, придонеси или други царински давачки.
Гаранција :
1.Ние прифаќаме e-mail барања за враќа од страна на не-човечки штета или се користат во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел . Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.
2.Кога се врати предметите. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите.
3.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
4.Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress.
Вашето задоволство е нашиот прв prority!
Ако примате налог и тоа е во добра состојба, ние ќе бидеме благодарни ако би ни остави 5-ѕвезда postitive повратни информации за трансакцијата.
Ве молиме да го оценувате оваа трансакција
Објект како што е Опишано :
Комуникација :
Превозот На Ветер :
Инаку, ние ќе бидеме благодарни ако сакате да контактирате со нас пред да замине 1-ѕвезда 3-ѕвезда повратни информации,ние ќе ги задоволство да се обезбеди задоволен решение.

Главните карактеристики

боја:
Големина 1, Големина 2, 3 Големина
Тип На Производ:
Риболов Плови
Плови Тип:
лебдечки плови
Материјал:
Композитен Материјал
Тип:
Риболов Плови
категорија:
Вертикална Шамандура
Пластични Тип:
Други
Позиција:
Езеро
Лебдат Опашка Тип:
Долга Опашка
Големина:
See description
Обликот:
Датум јама форма
Број На Модел На:
#1,2,3

Избор на клиент