.

.

За Samsung Галакси S7 Случај Samsung S7 Случај Покрие 5.1 Луксузни СТП Кожа Телефон Силикони Случај За Samsung Галакси S7 G930F G930 Флип

За Samsung Галакси S7 Случај Samsung S7 Случај Покрие 5.1 Луксузни СТП Кожа Телефон Силикони Случај За Samsung

DEN 264.00 DEN 329.28

Пристапност
Во достапна форма

Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молиме да : - ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи, во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно . Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка. За Samsung Галакси S7 Случај Samsung S7 Случај Покрие 5.1 Луксузни СТП Кожа Телефон Силикони Случај За Samsung Галакси S7 G930 F G930 Флип Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот Силикони И тежок Случај Задниот Поклопец. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе ќе може да се добие 5%.

Главните карактеристики

Материјал:
кожа
Бренд Име:
MODAZONGYE
дизајн:
Обична,Бизнис
Функција:
Анти-удар
Карактеристики:
Луксузна висок квалитет
Мало Пакет:
No
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S7
Тип:
Флип Случај
Големина:
5.1 inch
Компатибилен Бренд:
Samsung
микс боја:
Поддршка
Wholesales:
Поддршка
Додаток Тип:
Moblie Телефон Торба
квалитет:
Висок квалитет
Стил:
бизнис
Компатибилен 1:
за samsung галакси s7 случај
Компатибилен 2:
За Samsung Галакси S7 Маска
Компатибилен 3:
За Samsung Галакси S7 Случај Кожа
Компатибилен 4:
За Samsung Галакси S7 Покрие 5.1 инчен
Број На Модел На:
Телефон Покритие За Samsung Галакси S7

Избор на клиент