.

.

EMERSONGEAR Шест Пакет Граната Модел Торбичка Тактички Molle Граната торбичка ЗА 40MM Airsoft Воена EM8509

EMERSONGEAR Шест Пакет Граната Модел Торбичка Тактички Molle Граната торбичка ЗА 40MM Airsoft Воена EM8509

DEN 1051.00 DEN 1501.92

Пристапност
Во достапна форма


1)Материјал : Висок квалитет на носат-отпорни,
2) Шест пакет со еластична бенд
3)Големина :
1)Големина : Length5.15inch(14cm)*Width3.54inch(9cm)*Height4.33inch(11cm)
1) Molle систем дизајниран за прикачување други вест или molle појас.
2)Вграден во еластична бенд, можат подобро да се поправи предмети.
Emersongear е тактички серија бренд кој е посветен да го обезбеди geniune MULTICAM производи и wargame опрема. EMERSONGEAR официјалната продавница на Aliexpress ШТО WARGAME ОПРЕМА МОЖЕТЕ ДА ги ДОБИЕТЕ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА ?

Главните карактеристики

Број На Модел На:
EM8509
Бренд Име:
emersongear
Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс

Избор на клиент