.

.

100pcs 9.3x13.5cm Портокал Коноп/Hessian Кеси, Накит Пошта, Свадба Фаворизира, Накит Пакување, Подарок Перница--HB091302

100pcs 9.3x13.5cm Портокал Коноп/Hessian Кеси, Накит Пошта, Свадба Фаворизира, Накит Пакување, Подарок Перница--HB091302

DEN 1631.04

Пристапност
Во достапна форма


Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи
Детали на објектот :
Материјал : Коноп/Hessian Големина : 9.3*13.5 cm Боја : Портокал Висок квалитет на накит торбичка, најдобри пакување избор за вашиот накит.
Ве молиме слободно контактирајте со нас ако сакате да знаат какви било други детали.
Начин На Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам, Alipay, Western Union, T/T итн. Ве молиме изберете било кој начин сакате.
Превозот :
Ние брод СЛОБОДНО да го светот преку препорачана Воздухопловната, ако купувачот сака да брод преку други начини, треба да се обрне на поштарина.
Општо земено, воздухопловната ќе потрае околу 10-25 дена да пристигне, тоа зависи од тоа каде ќе се лоцира. Еве ги деталите за вашиот референца. Земји Време на Превозот и Ракувањето со Полнење Исток&Југоисточна Азија околу 10-15 Дена БЕСПЛАТЕН Обединетите Stades&Западна европа околу 10-15 Дена БЕСПЛАТЕН Југоисточна европа и Јужна Америка за 15-30 Дена БЕСПЛАТЕН Другите за 20-30 Дена
Политика На Враќање :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ние го прифаќаме се враќа во рок од 20 дена, купувачот треба да се плати за враќање поштарина, и откако ќе ги примите се враќа, ние ќе целосна наплата на пари.
ВЕ МОЛИМЕ НЕ ДВОУМЕТЕ СЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ АКО ИМАТЕ БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА, НИЕ СМЕ ПОДГОТВЕНИ ДА ОДГОВОРИТЕ/РЕШАВА СИТЕ ПРАШАЊА/ПРОБЛЕМИ.
Ако ви се задоволи со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации, тоа ќе биде високо ценета.
Ви благодариме за Вашиот Изглед!!!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Ткаенини
Име:
накит торбичка
боја:
Портокал
Материјал:
Коноп/Hessian
Големина:
9.3x13.5
квалитет:
Висок
Тип На Објект:
Меморија И Чистење
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент