.

.

HOMETREE Шарени Листови-во Облик на Antiskid Сапун Јадење Сапун Кујнски Алатки Бања Gadgets, Носителот Виси Складирање Кутија Бања Поставите H61

HOMETREE Шарени Листови-во Облик на Antiskid Сапун Јадење Сапун Кујнски Алатки Бања Gadgets, Носителот Виси Складирање

DEN 47.52

Пристапност
Во достапна форма

Информации за производот Име на Производ : Мулти - функција на мозоци сапун кутија Производ во боја : зелена црвена роза сина, жолта Производ Големина : 15 * 8.5 cm Материјал : ABS материјал Производ тежина : 23 грама Совети : прирачник страна на некои грешки, ве молиме да се разбере! Пакување : opp вреќа 1) да ја прифатиме различни видови на плаќање. Погоре се главниот начин на плаќање,ќе може да го погледне. 2) Aliepxress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24hours . 3) Сите нарачки ќе бидат обработени во 2-3 работни дена откако помине плаќање. 4) Нормално ние нудиме бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Овде ќе се направи refernce пристигнување време за вашиот референца , ве молиме да го погледне, пред да се изврши наредбата. 5) За промет на Големо купувачот ,ако вашата цел износ исполнат $150, ние нудиме бесплатен превозот од express Fedex,DHL, EMS, Aramex . На actural детали, ве молиме контактирајте со нас diretly. 6) Сите купувачи имаат обврска да плаќаат каков било дополнителен увоз доход. Ве молиме да се напомене дека кога се направи нарачка. 7)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот. Ве молиме може да се земе една секунда, за да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5. Ние ви благодариме однапред за вашето време и искрено се надевам дека сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги. Не треба да бидете задоволни со вашата трансакција : 8)ве Молиме контактирајте со нас веднаш, пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек како ние ќе направиме се во наша моќ да се реши проблемот на ваше задоволство. Отворен спор не е најдобар начин да се справи со проблемот. Комуникацијата е најчесто клучот за решавање на прашања.

Главните карактеристики

Големина:
L
Бренд Име:
HOMETREE
Материјал:
Силикони
Име на производ:
Шарени морон одвод на вода и сапун кутија
Производ големина:
производ тежина:
за 23g
Материјал за пакување:
OPP вреќа
Нумерирање:
H61

Избор на клиент