.

.

Нов Висок Квалитет на ИО-BG928ABE 3000mAh Батеријата за Samsung S6 Работ Плус S6 работ + G9280 Мобилен телефон

Нов Висок Квалитет на ИО-BG928ABE 3000mAh Батеријата за Samsung S6 Работ Плус S6 работ + G9280 Мобилен телефон

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

Тип : Општ Резервни Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 3000m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво на Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица) Мрежните параметри дефинирани од страна на организаторот. Пакет се вклучени : 1* батеријата

Главните карактеристики

Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
ИО-BG928ABE
Бренд Име:
stonering
Компатибилен Модел:
За Samsung S6 Работ Плус S6 работ + G9280
Капацитет:
3000MAH
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиент