.

.

Beier 316L не ' рѓосувачки Викинг Нордиска Один Thors Mjolnir Чекан Мажи од Тор Закачалка Ѓердан Оригинални Животинско Викинг Накит pendant

Beier 316L не ' рѓосувачки Викинг Нордиска Один Thors Mjolnir Чекан Мажи од Тор Закачалка Ѓердан Оригинални Животинско

DEN 157.00 DEN 157.44

Пристапност
Во достапна форма


Пакување
кој пакет се Спречи истиснување ( Бесплатна услуга)
Превозот и Испорака
Ние брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена.
Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $200, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, или ЕМС превозот услуга.(далечна земја барање US $300)
Ние сме бесплатен превозот од Кина пост мал пакет,тоа не е логистика ажурирање кога пакетот е надвор од Кина ,ако умот, ве молиме да изберете друг начин превозот
2.На врвот на превозот време ние и ветуваме е 60 дена ,некои други оддалечените области ,како Бразил,Русија,Аргентина,треба 90 дена.
3.Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.
4.пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
5.Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
Наплата и Враќање
Ви благодарам многу за изборот на BEIER , ние нудиме на 7 дена се врати услуга :
1. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот.
2. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
3. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.
Накит Одржување на сите накит има својот живот,на подобро навиката на подолг живот
1.не ја носат кога перење 2.не ја носат кога потење 3.не контактирајте со хемикалии
Повратни информации
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас :
1. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
2. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Контакт
1. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни е-мејл.
2.Нашата контакт информации
wechat:luolei77
whatsapp:+86 15279311733
телефонски број: +86 15279311733
3. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од работниот ден
Технолошкиот Процес
Купувачи Bask во Слика
Бренд Вовед

Главните карактеристики

Должина:
45cm, 50cm, 55cm, 60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Синџир Тип:
Монистра
Број На Модел На:
LP263
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
26*40
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
Бренд Име:
BEIER
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир должина:
45см/50cm/55cm/60см
Кожа јаже должина:
45см/50cm/55cm/60см

Избор на клиент