.

.

Европската цинк легура кристал ѕид светилка едноставен модерен спалната соба дневна соба и трпезарија светилка бесплатен превозот

Европската цинк легура кристал ѕид светилка едноставен модерен спалната соба дневна соба и трпезарија светилка

DEN 8064.00

Пристапност
Во достапна форма


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.

Главните карактеристики

Абажур Боја:
Еден раководител на Двата краја
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Стил:
Европа
Тело Материјал:
Кристално
Напон:
90-260V
сертификација:
CE,FCC,CCC
Техника:
Насликани
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Бренд Име:
Orcinus orca
Осветлување Област:
5-10square метри
Број На Модел На:
HL105-A
Број на извори на светлина:
2
Материјал:
Легура
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
E14
Е dimmable:
No
Гаранција:
3year
Сенка Ветер:
Up
Примена:
Трпезарија
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид

Избор на клиент