.

.

ТОПЛА продажба!! Моден Симпатична бебе девојка се капи , рачно изработени Децата Капа , капчиња цвет Beanie Со плетенка памук 0-6years

ТОПЛА продажба!! Моден Симпатична бебе девојка се капи , рачно изработени Децата Капа , капчиња цвет Beanie Со

DEN 388.00 DEN 408.00

Пристапност
Во достапна форма


Многу добар квалитет. 100% рачно изработени, 100% памук предиво
НОВОРОДЕНЧЕ : 34-36 CM, погоден за 0-3м бебе
S : 44cm-46cm, погоден за 6-12 M бебе
М : 46cm-48cm, погоден за 12-36 M бебе
L : 48cm-51cm, погоден за 3-6years бебе
XL : 53-55 CM Тинејџери и возрасни
Грижа инструкции : рачен перење со ладна вода & постават рамен да се исуши.
Бои може да се разликува малку поради боја многу & поединецот монитор излез.
ПРЕВОЗОТ МЕТОД
1. Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост" "China post" "ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" "FEDEX" "ТНТ" "СФ",Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
2.Ние ќе го задржи правото да се избере изразат начин за бесплатен превозот предмети. Ако имате вашите посебни
барања за превозот,ве молиме контактирајте со нас кога го поставите цел.
3. Ние ќе брод да ја стандардната адреса на Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
5. Кина Пост Воздух Mail или Кина Пост Воздух Парцела е бавен превозот .Тоа ќе потрае околу 20-50 дена до вашата врата.
НАЧИН НА ПЛАЌАЊЕ
1. Ве молиме да направи плаќање во времето кога ќе го поставите цел , така што ние можеме да брод на стоките претходно да сте.
2. Купувачи се одговорни за данок ако вашата земја има,и на увозни давачки(општо express)
компанијата ќе го направи тоа,нема дополнителни такси, но не можеме да се gurantee на сите наредби бидејќи на земјата разлика).
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
1. Ние со задоволство ќе рефундирање на вашите пари или размена на предмети ако очигледно приговори се појави. Предмети мора да биде
се врати во неговата/нивната оригинална состојба во рок од 7 дена од денот на приемот.
2. Ние ќе го замени предмети кои се дефект предмети за 30 дена од денот ќе ги добиете. Предмети
кои имаат физичка злоупотреба не се покриени со гаранција.
3. Плаќањето ќе биде наплата по предмети назад до нашата продавница.
4. Купувачот ја прифаќа одговорноста да се плати за враќање товар.
5. Превозот и ракувањето со обвиненија се неповратни во секој случај.
ПОВРАТНИ информации
Ние го цениме нашите клиенти задоволство & доверба . Со цел да се подобри услуги за вас , ве молиме контактирајте со нас ако има
било какви проблеми или прашања во врска со вашата нарачка. Ние ќе ја направи нашата секој нуди да се решат сите проблеми
и да се направи сте задоволни.Вашата доверба е многу важна за нас! Продавачот Ветување
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив за било какви проблеми со квалитетот. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. За ставки кои не се имате било квалитетот проблем, купувачот треба да носат дополнителни превозот на трошоците за враќање на предмети назад.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
001
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Бебе Возраст:
19 до 24 месеци
Рака Тип:
прилагодлив
Бренд Име:
PUMBAA СВИЊА

Избор на клиент