.

.

Нова Промоција Вклучени Бутан Прирачник Cozinha Brs 53/56 Преносни Сила Кампување Шпоретот Производители Продажба На Отворено Пикник

Нова Промоција Вклучени Бутан Прирачник Cozinha Brs 53/56 Преносни Сила Кампување Шпоретот Производители Продажба

DEN 1118.00 DEN 1118.40

Пристапност
Во достапна форма


BRS-53 преносни планина Meng шпоретот
Пожар голема чинија, жесток оган, центарот на гравитација ниска и стабилна голема заграда за луѓето пешачење, рекреација, риболов. Палење : Надворешни извори на палење
Гориво : бутан гас
Тежина : 214g
Материјал : не ' рѓосувачки челик, бакар
Пакување : вреќа, кутија
BRS-56 правец на повик пареа рерна
Палење : компресија палење енергија порцелански
Гориво : бутан гас
Тежина : 295g
Материјал : не ' рѓосувачки челик, бакар
Пакување : вреќа, кутија
Ветер, огнот униформа гас печка производ на човековите дизајн, лесен за употреба, функционален и практичен, погодни за парови, семејства користат огнена моќ, преголеми рамка, доаѓа со предлог штит (патентиран дизајн), погодна за отворен и рекреација.

Главните карактеристики

Тип:
режач
Расположливиот:
No
Со Палење на Уредот или Не:
Вклучени
Капацитет:
3-5
Гориво:
Бутан
Парче Број На Ветрот Deflector:
Структура:
Еден-Парче
Бренд Име:
BRS
Употреба Состојба:
Нормално Отворен
Примена На Метод:
упатство
Применливи Леќата Тип:
Солидна Леќата
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Шпорети за класификација:
гас печки
Печка тело структура:
Сплит тип
Вид На Гориво:
Бутан
Конкретни спецификации:
58x90MM
Тежина:
214g
Максимална отпуштање време:
3 часа, или па
Просечната врела време:
3 минути и 10 секунди.
Дали постои уред за палење:
ништо
Место на Потекло:
Кина
Стил:
Отворено

Избор на клиент