.

.

Nema17 Stepper Моторни 50:1 Планетарен Менувачот Насочена Брзина Редуктор L51mm Излез Вратило D8mm за 42mm Stepper Мотор

Nema17 Stepper Моторни 50:1 Планетарен Менувачот Насочена Брзина Редуктор L51mm Излез Вратило D8mm за 42mm Stepper

DEN 2143.00 DEN 2256.00

Пристапност
Во достапна форма


Nema17 Stepper Моторни 50 : 1 Планетарен Менувачот Насочена Брзина Редуктор L51mm Излез Вратило D8mm за 42mm Stepper Мотор
Опис : тип на Производ : Планетарниот Менувачот Страната : 42mm Nema17 Брзина Сооднос : 50 : 1 Излез Окно : 8mm Тело должина : 51mm Адаптер мотор : Nema17 stepper мотор
Политика За Испорака
1. Објектот ќе биде предаден во рамките на 2-5 работни дена од DHL, Fed Ex, UPS-от, EMS и други превозот метод можете да изберете ПОБРЗО. Ние ќе го избере најдобриот и најсоодветната испорака компанија. Обично тоа трае 7-12 дена да пристигне повеќето земји. Ќе бидете известени на следење на број еднаш цел испраќаат надвор.
2. Меѓународни купувачи се одговорни за какви било царински давачки и давачки и даноци за вашата локална самоуправа. Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава со понатамошни прашања на оваа тема. Ние нема да бидат одговорни за било каква тарифи, давачки, или некои други давачки бара или се бара од страна на дестинација земји.
За Нас
Брендот To Auto припаѓа на Брзо Да се Купи Ограничен . Имаме specilized во професионални CNC Решение за 6years , можеме да ви понудиме целосна серија на Мотори вклучува Вретено Мотор, Серво Мотор, Stepper Мотор , и има различни CNC контрола на делови и CNC Машина . Покрај тоа , ние сами многу професионални CNC инженер во тимот за да им помогне да ви понуди било на CNC решенија .
Политика На Враќање
1. Ние прифаќаме 14 дена политика на враќање. Ако сакате да се вратите на објектот, ве молиме контактирајте со нас за 14 дена првиот и осигурете се дека пакетот е он-отвори. Купувачот мора да плати за движење и назад испорака на трошоците и на сопствени надомест на секоја земја. Откако ги добивме производ и проверени, ние ќе се направи наплата за учество во 24 часа.
2. Ние бидете сигурни дека објектот е сосема нов со оригиналниот пакет и нудат 1 година гаранција за квалитет.
3. Било кој квалитет на проблемот во нормална за време на гаранцискиот период, Ние ви нудиме бесплатна поправка. Купувачот треба да се обрне на поврат на трошоците и нашата компанија ќе ја плати ре-превозот цена.

Главните карактеристики

Бренд Име:
ToAuto
Gearing Аранжман:
Планетарните
Број На Модел На:
42XG-50
односот:
50
Outpur Окно:
8мм
Должина:
51mm

Избор на клиент