.

.

Нова мода Слободни Големина Жените Црна bodystockings Шупливи Надвор Plaid Микрофибер Мека Секси Bodysuit Кул Jumpsuits

Нова мода Слободни Големина Жените Црна bodystockings Шупливи Надвор Plaid Микрофибер Мека Секси Bodysuit Кул

DEN 237.00 DEN 292.32

Пристапност
Во достапна форма


Добредојдовте на Секси долна Облека Кина-Wholeasle
Ние само го продаде најдобар квалитет на производи
Ние и ветуваме на доверливост пратки
За Големина : Ова е Една Големина со многу добра еластичност, една големина одговара на повеќето жени или девојчиња (XS/S/M/L/XL/XXL) .
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници , можете да го носат
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 8 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-75 KG
Биста : 70-108cm 27-43 инчи
Половината : 60-100cm 23-40 инчи
Хип : 76-108cm 30-43 инчи
**************МОДЕЛИ ПОКАЖУВААТ***********
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека & Секс Играчки .
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Примачот информации
Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно.
Време на испорака
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail да делумно земјата. Нејзините поевтини, но побавни. Ние ќе ја испорача предмети во 7 работни дена по приемот на вашата исплата. Пратката трае од 2 до 5 недели за да ви стигне. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји и строги Царински (на пр. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
За било итно цел или се комбинираат пратката,ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Должност & данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како подарок со ниска вредност.
Враќање & замена
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
Повратни информации
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.

Главните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WOAIXDD
Број На Модел На:
L-HS142X2
Ткаенина Тип:
Dobby
Материјал:
Полиестер
боја:
Црна
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Is_customized :
Yes
Потекло:
Yiwu Кина (Копно)

Избор на клиент