.

.

Симпатична Шарени Цртан филм Виножито Голема Точка Подвезици Мажи Жени Suspender Clip-за Протези Еластична Протези Suspender Y - назад Подвезици

Симпатична Шарени Цртан филм Виножито Голема Точка Подвезици Мажи Жени Suspender Clip-за Протези Еластична Протези

DEN 191.52

Пристапност
Во достапна форма


Унисекс Clip-за Протези Еластична "ШАРЕНИ DOT" Suspender Y-назад блескави suspender Целосно elasticzed и целосно прилагодлив Може да се користи како неформални или формални suspender Лесно да се поврзете со панталони со клипови Ширина : 1 Инчен Maxlength : Приближно 40 Инчи ПОВЕЌЕ КВАНТИТЕТ ПОВЕЌЕ ПОПУСТ !!
Ние ги користиме на ВОЗДУХОТ MAIL и ЕМС да брод item(s) било каде во светот, од Кина,пакет патеката број и
песна веб-сајт.
Предмети ќе биде предаден во повеќето случаи во рок од 5-7 работен ДЕН на плаќање се примени.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ние ги испратите сите меѓународни пратки со означена како "ПОДАРОК" со помала вредност да помогне да се намали
давачки/царина во вашата земја.
Тоа нормално се зема 7-30 работен ден на светот .Тоа ќе зависи од поштата & царина.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати ставки во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот
МОРА да СЕ прави сигурни дека предметите се врати во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и
ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на трошоците на
штета или загуба . Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе се потрудиме да им служи на нашите клиенти.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување ,
позадина итн.Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или
наплата е можно .
Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се
сосема нов. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи
и услуга. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД да ни даде негативен фидбек. Ние секогаш сме биле тука работиме со вас да се реши
никакви проблеми и се потпираат рок од 24 часа.така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Ви благодариме за да ни даде
шанса да се направат нештата право со добра комуникација. Благодарам многу за вашето време и Поддршка! Добредојдовте да ја посетите мојата продавницата за повеќе нови пристигнување предмети.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Подвезици
Шаблон Тип:
Dot
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Новина
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
40inch
Број На Модел На:
2.5-Возрасни Подвезици
Шема:
Шарени голема жолта точка suspender
Ширина:
1 inch
is_customized:
Yes
боја:
Пијано протези
Функција:
clip-за suspender протези
Пол:
suspender мажи
Име:
100% нови

Избор на клиент