.

.

CC Hairbands Круни рачно изработени Кристал Монистра Специјален Дизајн Цвеќиња Свадба Коса Додатоци За Булчински Ангажман Накит TS242

CC Hairbands Круни рачно изработени Кристал Монистра Специјален Дизајн Цвеќиња Свадба Коса Додатоци За Булчински

DEN 547.00 DEN 781.44

Пристапност
Во достапна форма


CC Hairbands Круни рачно изработени Кристал Монистра Специјален Дизајн Цвеќиња Свадба Коса Додатоци За Булчински Ангажман Накит TS242
Информација за производот :
1.Свадба додатоци за булчински
2.Рачно изработени специјален дизајн цвет hairband
3.Повод : свадба,забава,ангажираност,церемонија
4.Главниот камен : кристал,зрнца,монистра

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
Hairbands
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Hairbands
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CC&BYX
Обликот:
круна
Hairbands:
свадба коса додатоци
Коса Додатоци:
Рачно изработени
Headbands:
свадба круна
Ангажирање Додатоци:
Подароци
tiaras и коронки:
Специјален дизајн
свадба декорација:
косата орнаменти
Монистра:
Романтични
Цвеќиња:
свадба коса додатоци
Кристално:
Коронки

Избор на клиент