.

.

Швајцарија PREMEC КРЕДА Боја Highlighter 0.3 MM Графити Маркер Пенкало со Висок Капацитет 5PCS

Швајцарија PREMEC КРЕДА Боја Highlighter 0.3 MM Графити Маркер Пенкало со Висок Капацитет 5PCS

DEN 432.00

Пристапност
Во достапна форма


Бренд : PREMEC
Потекло : Швајцарија
Големина на : 136 mm
Тежина : 10 G / ЕЕЗ
Количина : 5 Компјутери
Боја : 5
Материјал : ABS
Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Главните карактеристики

боја:
5 Боја Микс
Квантитет На Пакет:
Еден
Четка Совет:
Вертикален
Пакување:
Лабава
Erasable Или Не:
No
Употреба:
Office & Училиште Маркери
Мулти Обоени:
Yes
Dual-страна Пишување:
No
Големина:
Normal
Број На Модел На:
креда
Тип:
highlighter

Избор на клиент