.

.

За 2006-2008 MAZDA 6 3.0 L Кислород Сензор GL-24190 AJ58-18-861A AJ58-18-861B 234-4190

За 2006-2008 MAZDA 6 3.0 L Кислород Сензор GL-24190 AJ58-18-861A AJ58-18-861B 234-4190

DEN 1207.00 DEN 1675.68

Пристапност
Во достапна форма


** **
Наместо Дел # : GL-24190, 39210-2 X010, 39210-2 X020, AJ5818861 A, AJ5818861 B,234-4190
АПЛИКАЦИИ
КИА РИО 2004-2005 MAZDA 6 2003-2008 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата.
ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата. Сега, ние сме возбудени да се донесе што исто ниво на услуга директно до вас преку Alibaba. на нашата on-line клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака на услугата, не-кавга се враќа и експерт механичар совети за вашиот гарантирано задоволство. Се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. ПОЛИТИКА на ВРАЌАЊЕ Купувачи имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Купувачот ќе биде одговорен за трошоците се вклучени во се врати превозот на објектот. 15% restocking такса може да се примени.
ГАРАНЦИЈА
Гаранција Времетраење : 1 години
Гаранција Тип : Замена Гаранција

Главните карактеристики

Mazda Модел:
6
Осветленост Дел Број:
39210-2X020, 39210-2X010
Производителот Дел Број:
GL-24190
6-Година:
2008,2006,2007
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Поставување на Возило:
Задните
Другиот Дел Број:
234-4190,AJ58-18-861A, AJ58-18-861B
Материјал Тип:
универзална сензор
Специјални Функции:
Течението На Задните

Избор на клиент