.

.

Нови T6 Батеријата Вратата Поклопец Назад на Домување За 5.5 инчен DOOGEE T6 ПРО Андроид Мобилен Телефон

Нови T6 Батеријата Вратата Поклопец Назад на Домување За 5.5 инчен DOOGEE T6 ПРО Андроид Мобилен Телефон

DEN 247.20

Пристапност
Во достапна форма

DOOGEE T6 Батеријата Вратата Поклопец Назад на Домување За 5.5 инчен DOOGEE T6 ПРО Андроид Мобилен Телефон Бесплатен Превозот
Ние ја прифати кредитна картичка, Visa, Master Card, QIWI и банкарски трансфер
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска со платежните процедури.
Нашата цена не вклучувајќи било обичај или должност, ДДВ и локалните даноци.
Ние сме во состојба да преземе било каква responsibtily за било обичај задоцнување или данок. Причина е затоа што транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенски Услуги (освен за викенди и празници).
Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Меѓународни Купувачи :
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачи примање на стварта.
Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.
Ако не сте целосно задоволни со купувањето, може да се врати за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата.
Неискористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат.
Ве молиме имајте во предвид дека сите купувања мора да се врати во рок од 30 дена од купувањето. НЕМА враќање или размена ќе бидат прифатени по истекот на 30 дена од датумот на купување.
По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена ( со исклучок на трошоците за превозот до и од таб ). Забелешка : не се двоумете да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша #1 приоритет.

Главните карактеристики

Тип:
Монтиран Случај
Бренд Име:
DOOGEE
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
t6 про

Избор на клиент