.

.

Аниме Морнар Месечината Морнар Венера Aino Minako Cosplay Чевли Сопствени Направени

Аниме Морнар Месечината Морнар Венера Aino Minako Cosplay Чевли Сопствени Направени

DEN 1728.00 DEN 1919.52

Пристапност
Во достапна форма


Аниме Морнар Месечината Морнар Венера Aino Minako Cosplay Чевли Сопствени Направени
Важно : ве Молиме да ги доставите следниве мерење на нас ПОБРЗО кога ќе Купите чевли! (копирате оваа шема и го испрати до нас)
1. Вие сте Машко Или Женско
2. Чевли Големина (се однесува на стандардна големина на табелата)
Овие чевли се направени да нарачате. Се проценува одлуки време : 7-10 работни дена.
Нема враќање или размена на чевли.
Бидете сигурни дека вашата големина пред да купите.
Ве молиме да се разбере.
Answer : ___________________________ Note : Чевли поголем од Евро Големина 42 бидат направени само во рамни потпетици.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Бренд Име:
Eaincos
Извор Тип:
Аниме
Извор:
Морнар Месечината
Знаци:
Морнар Венера

Избор на клиент