.

.

Трговија на големо ААА+ Црна Природен Камен Монистра Turquoises За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан Материјал 6/8/10/12 MM Влакно 15

Трговија на големо ААА+ Црна Природен Камен Монистра Turquoises За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан Материјал

DEN 96.00

Пристапност
Во достапна форма


Трговија на големо ААА+ Црна Природен Камен Монистра Turquoises За Накит Одлуки DIY Хривнија Ѓердан Материјал 6/8/10/12 MM Влакно 15"
Dimensioni (Diametro ди ogni перла) : 4 MM 6 MM 8 MM 10 MM ДО 12 MM За la Vostra Scelta Lunghezza : 15 pollici/влакно Numero : 4 MM : approssimativamente 95 монистра/влакно 6 ММ : approssimativamente 60 монистра/влакно 8 MM : approssimativamente 45 монистра/влакно 10 ММ : approssimativamente 35 монистра/влакно 12 MM : approssimativamente 30 монистра/влакно

Главните карактеристики

Објектот Дијаметар:
6mm 60pcs beads, 8mm 45pcs beads, 10mm 35pcs beads, 12mm 30pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SYSRXLR
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Број На Модел На:
природен камен монистра
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
10-80g
Diametro esterno:
6mm 8мм 10мм 12mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1mm
Употреба:
за изработка на накит
Примена:
diy хривнија
должина на влакно:
38-40cm

Избор на клиент