.

.

180x180cm Бамбус Водоотпорен Материјал Туш Завеса Бања Производи Креативни Полиестер Бања Завеса cortina де bano with12 Куките

180x180cm Бамбус Водоотпорен Материјал Туш Завеса Бања Производи Креативни Полиестер Бања Завеса cortina де bano

DEN 553.00 DEN 790.56

Пристапност
Во достапна форма

туш завеси обичај мајкл beasley telas calaveras туш животинско завеса лондон туш завеса наутички завеси bozkurt чипка туш завеси зен градина оркестарот петел уникатни производи втори сан антонио завеса камен buffon водоотпорен туш завеси модерна завеси cortina ducha animales туш завеси црно бел цвет туш завеса туш gordijnen rideau де туш drapeau мини ткаенина луксузни туш завеси cortinas ducha caballos бамбус печати туш завеса туш странични ленти зајакот туш завеса полиестер туш завеса ткаенина cortinas де де tela cortina де ducha moderna плажа стил завеси бања опашки alvin e os esquilos torre ајфеловата elefant три дена благодат смешно подарок туш завеса птици сан антонио
hello kitty туш завеса туш завеса rideau де туш cortina ducha бања завеса бања завеса cortinas де bano туш завеси бања завеса
Карактеристики на производот : умерена цена, квалитет на материјалот, чувствувате добро. Оваа туш завеса не само што не е практична, но исто така да додадете зачин на вашиот живот, да се подобри вашиот живот вкус! Производ ефект : 1, изолација на када или туш простор, да се спречи истури вода, и така натаму 2, може да се складира за зимскиот бања или туш малку простор температура, да се спречи прекумерна топлина; За повеќе од три, бања керамика декорација, во смисла на тоа дека дава лице е ладна, туш завеса се игра таквата атмосфера дифузија, се подобрат просторот. Материјал : PEVA (PEVA - е еден вид на полиетилен и винил ацетат како суровина на ЕВА зелена лента. Поради неговата загадувањето бесплатни карактеристики го прават тоа широко се користи во различни области на луѓето живот. Не-токсични, загадување-бесплатно, рециклира, biodegradable, гори, не се произведуваат отровни гас, загадувачките атмосферата. Се чувствувам многу добро.) Димензии : Ширина*Висока(см) во Боја : печатење во боја Дизајн : 180cm X 180cm Опис : водоотпорен mouldproof, 12 бела пластика кука

Главните карактеристики

Големина:
180cm X 180cm
Материјал:
PEVA
Стил:
Модерна
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Сценско
Број На Модел На:
туш завеса

Избор на клиент