.

.

10 Парчиња SMA RP SMA 45 Степен Антена Adpater Конектор За FPV Трка RX5808 Fatshark Очила Антена Goldplated Конектор

10 Парчиња SMA RP SMA 45 Степен Антена Adpater Конектор За FPV Трка RX5808 Fatshark Очила Антена Goldplated Конектор

DEN 623.04

Пристапност
Во достапна форма


SMA RP SMA 45 Степен Антена Adpater Конектор За FPV Трка RX5808 Fatshark Очила Антена Goldplated Конектор Производ Серија : Конектор адаптер Семејство : Коаксијален, RF Адаптери Тип Конектор A : sma женски RP sma машки Тип Конектор Б : sma машки да rp sma женски Забелешка : ако изберете Тип ,ќе се примени 10 парчиња sma женски RP sma машки conenctor ,ако изберете Тип Б ,ќе се примени 10 парчиња sma машки да rp sma женски conenctor .

Главните карактеристики

боја:
Тип А, Тип Б
Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-3434
Стил:
45 Степен Конектор
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Тип:
Адаптер
Пол:
sma коаксијален конектор

Избор на клиент