.

.

SHINEKA Автомобил Стил Хром се Справи со Капак Автомобил Врата се Справи со Капак Намали за Ford F150 2015+ Без Термо Сензорот

SHINEKA Автомобил Стил Хром се Справи со Капак Автомобил Врата се Справи со Капак Намали за Ford F150 2015+ Без

DEN 1350.00 DEN 1500.00

Пристапност
Во достапна форма

SHINEKA Автомобил Стил Хром се Справи со Капак Автомобил Врата се Справи со Капак Намали за Ford F150 2015+ Без Термо Сензорот 1. Автомобил Модел : за Ford F150 без термо сензорот 2. Големина : Оригинални автомобил совршено 3. Материјал : ABS 4. Пакет содржи : 1 сет 5.100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на 6. Украсете го вашиот автомобил поставен на луксузни живописни Внимание : ве Молиме проверете кај нас или на другите за да бидете сигурни дека нашите производи се вклопи во вашиот автомобил Топлина до 3 M селотејп пред лепење на објектот на автомобилот, потоа притиснете го за најмалку 1 мин

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Тежина:
242g
Година:
Ford f150 2015
Објектот Ширина:
0m
Специјални Функции:
Автомобил Стил
Бренд Име:
Shineka
Објектот Висина:
0m
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
0m
Големина:
Original car perfectly
боја:
Хром
Материјал:
ABS
Функција:
3M селотејп
Употреба:
Декорација

Избор на клиент