.

.

50Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 15x15x2mm Рамен Круг Срцата и Љубов Шарм Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди TS0115

50Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 15x15x2mm Рамен Круг Срцата и Љубов Шарм Цинк Легура Jewellry Одлуки

DEN 117.00 DEN 161.76

Пристапност
Во достапна форма


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 50pc
Материјал : Цинк Легура
Облик : Тркалезна
Големина : 15x15x2mm
Дупка Големина : 2mm
Функција : Шарм
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TS0115
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден

Избор на клиент