.

.

5pcs/Пакет П.Н.Е. Мажите Маска За Уста Став Carro Orejeras Газа Маски Ciclismo Памук Респираторните б.а.стр kpop Аикидо Маска

5pcs/Пакет П.Н.Е. Мажите Маска За Уста Став Carro Orejeras Газа Маски Ciclismo Памук Респираторните б.а.стр kpop

DEN 316.00 DEN 527.52

Пристапност
Во достапна форма


Случаен испратите различни бои и стилови, да има назначен стил, ве молиме оставете порака и праќате слики.
Боја : Референтен Фотографии
Големина : 3 на 1 пакет, се меша бои.
Материјал : Памук + Простор Памук поставата
Тежина : 30 g / a (хартија картичка со OPP транспарентен кеси)
Пакување : Секој се поединечно завиткани, OPP вреќа + хартија картичка!
Димензии : CM, рачни мерења на локации, и најмала грешка!
Производ На Ветер :
Дебелина, индекс : Дебела
За сезоната : есен и зима
За публиката : Мажите став. За средно училиште учениците, колеџ студенти и возрасни мажи.
Карактеристики на производот : Мажите draping. Овој став маски многу уникатна, три-димензионални намалување на средината направени патент декорација, патент може да се отвори, поставени анти PM2.5 на филтри. Маски ќе бидат доставени две активиран јаглерод филтри.
За Нас
Добредојдовте на "Љубовта е онлајн"! Нашите висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурна репутација е нашата цел.
Ни за одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Ние бараме да не контактирате веднаш пред да ни даде негативни повратни информации нерви, така што ќе може да на задоволително ниво се реши вашиот проблем,
Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа до вашата е-пошта. Нашите производи дојде директно од кина фабрика. 100% со Добар квалитет! Не пропуштајте! Најниска Цена! Врвен Квалитет! Добредојдовте на Мало и Големо! Толку повеќе ќе ви купи повеќе попуст . Ќе се меша било предмети заедно од мојата продавница .
Ве молиме да се врати наскоро и ја посетите повторно.
Ви благодариме за вашата поддршка и доверба!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Маски
Големина:
12*19 CM Masks
Бренд Име:
SANYUELINFENG
Број На Модел На:
BC
Количина:
3PCS симпатична хируршки маски
Материјал:
памук Маски
Функција:
Со Earmuff
Име:
прашина маски,симпатична хируршки маски
Функција:
декорација маска ;маска устата;Анти-магла прашина маски;Мека, чипка површината.
Материјал:
памук masque kpop
Маска стил:
Прилики за подароци:
Фер
Погоден Сезона:
Дебелина, индекс:
Густа ткаенина
Погоден за:
среден училиште учениците, колеџ студенти и возрасни жени.
боја:
multicolor мешани
посебни барања:
Маска Случаен испратите различни бои и стилови, да има назначен стил

Избор на клиент