.

.

Одење Стапчиња Патна Торба Пешачење,Планинарење Столбови За Носење 1 Парче

Одење Стапчиња Патна Торба Пешачење,Планинарење Столбови За Носење 1 Парче

DEN 259.00 DEN 287.52

Пристапност
Во достапна форма


• Материјал : оксфорд 600 D
• Големина : овој производ има две димензии ,една е околу 70*само 11,6 cm(27.5*4.6 инчен)(прибл.) друго е околу 55*13cm(21.6*5.11 инчи)(прибл.) (Becasuse на машина за сечење на материјалот,големината ќе биде во 1-3 см грешка треба да им биде дозволено)
• Тежина : околу 27g (0.95 мл)
• Оваа торба е многу добар. направени од страна на oxford 600 D,трајни, може да се стави два стап во внатрешноста, така што лесно може да се земе одење стап, пешачење столбови за пешачење, climing. Кога цел pls проверете ја големината на вашиот стап, а потоа изберете вистинската големина торба, ви благодариме. и она што ние го продаде е само торба, не вклучуваат било стап , pls го забележи тоа.
• Пакување : 1pcs/пакет
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќање треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања
Време На Испорака :
1)Точка ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата , Ако тоа е празник во кина, бизнис време ќе биде во 7-10 дена,не грижете се, ние ќе се обидеме потрудиме да го испратите објектот ПОБРЗО. Преку Кина Пост, нормално трае 15-30 работни дена по пристигнувањето. понекогаш ќе треба повеќе време, можеби треба 30-60days, тоа не секогаш се случува.
2)ве Молиме имајте во предвид меѓународните испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и Локалните Обичаи/Давачки. Ако времето за испорака е надмине вашите очекувања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за помош.
3)Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, во која ќе може да треба да платите дополнителна превозот надомест. Контактирајте ме за детали такси пред цел
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно .ако ви се допаѓа, pls ни даде голема повратна информација. Се надеваме дека ќе контактирајте со нас веднаш ПРЕД сакате да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Главните карактеристики

Отворено Активност:
Крстоносните
Бренд Име:
JUNGLELEOPARD
Број На Модел На:
CLB-Одење држи чантата
Должина (cm):
70
Амортизацијата Систем:
Торба
Стап Совет:
торба за пешачење стап
Вратило Материјал:
одење држи чантата
се справи со:
торба за Нордиска Одење
Заеднички Број:
торба за полјаците
Рачка Материјал:
Торба

Избор на клиент