.

.

5.0 инчен GPS полн екран со рамка LMS500HF04 digitizer за Tomtom GPS

5.0 инчен GPS полн екран со рамка LMS500HF04 digitizer за Tomtom GPS

DEN 1546.00 DEN 1680.00

Пристапност
Во достапна форма

Купувачот мора да ни e-mail за размена на информации пред да се врати објект, купувачот ќе сноси товар & такса за ракување и објектот исто така, мора да
3 .
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние сме во моментов
правење на промени за подобрување на нашите услуги на клиентите и ќе ги користи вашите повратни информации за да се добие дури и подобро. 7 - 25 работни дена за повеќето од НАС / велика БРИТАНИЈА / AU дестинации. Времето за испорака е прибл. Ви благодариме
Добредојдовте на С.Се во својата кутија и пакет тоа многу добро кога се врати ставки. Тоа само ќе чини вашата од 1 минута. Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.(треба контактирајте со продавачот)
Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),plz оставите порака за нас ,нас информирање која боја ви треба. Ние го остави позитивни повратни информации штом добиеме позитивни повратни информации од вас. Ако Поднесе спор, фотографијата мора со скршен лесно налепница, кои се нашата компанија логото ( S.
Ние работиме во понеделник до сабота, ние ќе ви одговори со во 24hours, во Потрага спедитор на вашиот контакт. Ви благодариме
Длабоко ви благодариме за вашиот вид повратни информации по стоки задоволни ви многу! Ви благодариме повторно
==Посакуваме да имате пријатен шопинг==. : Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, но сите производи се бренд-нови и оригинални, освен некои lcd екран панел за индустриски уреди кои ние често може да се објасни што се користи или не. За исчезнати/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот. Ние не сме одговорни за превозникот транзит време. ние ќе ги провери сите производи пред да се испрати. Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата да се утврди вашиот проценува даноци и должност такси. Ви благодарам многу!
Ние работиме многу напорно за да ви обезбеди со 5 ѕвезди на Услуги на Клиентите . Ви благодариме многу. MITA )
Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење. Па ако има проблем со вашата нарачка, контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право!
Сакаме да ви се заблагодарам однапред за ни помага да се постигне 5 ѕвезда повратни информации оценка, ако за било која причина сакате да ни даде нешто помалку од совршен рејтинг ве молиме контактирајте со нас, ние ќе направиме се што е во моја моќ за да се задоволат вашата потреба. Ако ви се итни,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express! Ви благодариме за вашиот го разбере!
Забелешка Предмети : Многу важно за вас!
Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци. Купувачот се целосно одговорни за било каква меѓународна даноци и должност такси, кој може да се наплатат по испораката. Mita Меѓународниот онлајн магазин
Со оглед на тоа трае околу 25-45days или повеќе од Кина Пост Mail,& тоа, исто така, не може да се најде детали превозот информации на Web, ве молиме да не го отворите спор до контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
со рамка LMS500HF04
Бренд Име:
SMITATECH
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
За TomTom
Тежина:
126g/piece

Избор на клиент