.

.

Рефил Копир Боја Тонер Прашок За Коника Minolta Bizhub C451 C550 C650 C 451 550 650 Развие ineo + +451 +550 +650 Печатач

Рефил Копир Боја Тонер Прашок За Коника Minolta Bizhub C451 C550 C650 C 451 550 650 Развие ineo + +451 +550 +650

DEN 13698.00 DEN 16115.52

Пристапност
Во достапна форма


Модел Бр. :
Ласер Во Боја Тонер Прашок За Коника
КРСТОТ ТЕЖИНА КГ/ВРЕЌА :
1.05 КГ/ВРЕЌА/Боја
ТОНЕР СОДРЖИНА G/ТОРБА :
1000g/торба/боја
Боја :
Црна / Синозелена / Магента / Жолта
Потекло :
Zhuhai,Guangdong,Кина
Пакување :
Алуминиум Торба
Олово време :
2-4 работни дена по плаќање
За сертификација на :
ISO9001 : ISO14000 SGS / CE
Кертриџ Код :
C451
Answer : ___________________________ Note :
ве молиме забелешка вашиот печатач модел кога местото цел.
Пакетот вклучува :
(Измеша нарачки во истата серија прифатени)
Модел
Боја
Количина
ТЕЖИНА C451
Црна
1
1 KG C451 Синозелена 1 1 KG
C451 Магента 1 1 KG
C451 Жолта 1 1 KG
Оваа Касети Се Користат Во Следниве Печатач Модел :
Тонер Прав Модел : C451
Тонер Кертриџ За Коника Модел : C451 За Коника Ласерски Печатач
За Коника Minolta Bizhub C451/C550/C650 За Развивање на ineo +451/550/650
- Висок квалитет,3 пати КК тестирање пред екс-фабрика -100% загарантирана и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
100% компатибилен со оригиналниот тонер во прав со сосема нов чип
Забелешка : Ако за купување 1 парче, бидејќи постојат 4 парчиња во комплет : Црна, Жолта, Магента, Цијан, ве молиме оставете порака за да се информирате на боја треба кога ставање ред. Ви благодариме!

Главните карактеристики

Тип:
тонер во прав
Компатибилен Бренд:
Коника Minolta
Применливи Опрема:
Photocopier
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
d56bbf1b-2d67-4532-88e3-dc7b67c2259d
Обоени:
Yes

Избор на клиент