.

.

Тактички скијање безбедност очила SI-Балистички Очила Црни ДЕ розова 421 422

Тактички скијање безбедност очила SI-Балистички Очила Црни ДЕ розова 421 422

DEN 695.00 DEN 738.72

Пристапност
Во достапна форма


Тактички скијање безбедност очила SI-Балистички Очила Црни ДЕ розова 421 422
Серија на очила може директно да се прикаже на неговата глава
421 SI-Балистички-Очила Б.К.
422 SI-Балистички-Очила DE
939 - a SI - Балистички - розови Очила
Погоден за надвор активности
Материјал : Поликарбонат; Најлон
пакетот вклучува :
1 * тактички очила

Главните карактеристики

Функција:
УВ Заштита
Број На Модел На:
очила
Име на производ:
очила
боја:
Црна ДЕ розова
Материјал:
Поликарбонат; Најлон

Избор на клиент