.

.

1Pc Без Жици Конектор EC3 Машки Да се Женски Деканите Т-Приклучок Адаптер Жешка! #HC6U# Пад на превозот

1Pc Без Жици Конектор EC3 Машки Да се Женски Деканите Т-Приклучок Адаптер Жешка! HC6U Пад на превозот

DEN 41.00 DEN 55.20

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
Машки Конектор : EC3 Стил Женски Конектор : Т-Приклучок / Деканите Стил Жица Должина : N/A Жица Мерач : N/A се Користи За : Конвертирате батеријата со Т-Приклучок за да EC3 на ESC / полначот Спецификации : Материјал : Пластични+Метал Боја : Црна+Сина Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува :
1 x Pc Connector(без мало пакет)

Главните карактеристики

Бренд Име:
HBB
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
Дел и Accs
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
пластични+метал
РК Делови и Accs:
приклучок адаптер
Надградба На Делови/Додатоци:
Други
боја:
Црна+Сина
Количина:
1 Компјутер

Избор на клиент