.

.

19.5 V 3.33 НА 65W лаптоп AC адаптер за полнач за ProBook HP 446 G3 450 G4 455 G4 470 G4 650 G3 709985-002 714657-001

19.5 V 3.33 НА 65W лаптоп AC адаптер за полнач за ProBook HP 446 G3 450 G4 455 G4 470 G4 650 G3 709985-002 714657-001

DEN 575.04

Пристапност
Во достапна форма

19.5 V 3.33 НА 65 W лаптоп AC адаптер за полнач за Pro Book HP 446 G3 450 G4 455 G4 470 G4 650 G3 709985-002 714657-001 Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 3.33 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Главните карактеристики

Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
19.5 V
Компатибилен Бренд:
за hp
Бренд Име:
Firstmax
Број На Модел На:
709985-002
Излезна Струја:
3.33 на
Приклучок Тип:
за сите

Избор на клиент