.

.

16Bit Игри ** Линк за Минатото ( француски Јазик!! ПАЛ Верзија!! Кутија+Прирачник+Кертриџ!! )

16Bit Игри ** Линк за Минатото ( француски Јазик!! ПАЛ Верзија!! Кутија+Прирачник+Кертриџ!! )

DEN 1920.00

Пристапност
Во достапна форма


16 Bit Игри ** Линк за Минатото ( француски Јазик!! ПАЛ Верзија!! Кутија+Прирачник+Кертриџ!! )
PLS ЗАБЕЛЕШКА : дека оваа кертриџ има чип спаси функција!! и не се потребни никакви дополнителни батеријата со сила за чување на вашите зачувани датотеки!!
тоа значи дека нема потреба грижите за losting ваши зачувани датотеки било повеќе ако батеријата немаат електрична енергија!! бидејќи ние се направи кертриџ и да зачувате датотека без батерија!! па тоа може да се задржи вашата зачувана датотеката засекогаш!!
и ова е различно од другите добавувачот е!! известување за тоа!!
Исто така, ве молиме имајте во предвид оваа игра pak е репродукција,
не се оригинални, глупави купувачот не купувам!!
Пакет содржи : 1x ( Кутија+Прирачник+Кертриџ )

Главните карактеристики

Nintendo Модел:
Супер Famicom
Бренд Име:
KUNQUAN
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Број На Модел На:
Линк до Минатото

Избор на клиент