.

.

Три Боја Со Три Слоја Растенијата Капка Earring За Жените Златна Боја Трендовски За Подарок Жените Накит E241

Три Боја Со Три Слоја Растенијата Капка Earring За Жените Златна Боја Трендовски За Подарок Жените Накит E241

DEN 286.00 DEN 571.20

Пристапност
Во достапна форма

Многу ексклузивни дизајни се топла продажба на пазарот во целиот свет, и ние имаме нови пристигнувања во текот на секој месец.
Почитувани купувачи, ние сме одговорни за цел додека не го добие тоа, се гарантира вашиот нула ризик купување искуство тука.
Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната средина.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
За било какви причини не сте задоволни со цел, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ви благодариме!
.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн.Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во orginal состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Ви благодарам многу за вашата поддршка. Ви благодарам многу! Ние сме мода накит фабрика, со повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во индустријата за накит, лоцирање во близина на Гуангжу, Кина. Ние се инсистира да се обезбеди висок квалитет предмети со конкурентна цена. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.
Дестинација
Бесплатен Превозот политика
Сад
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Руската Федерација
Бесплатни Пост Воздух Mail
$30-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни EMS
Бразил
Бесплатни Пост Воздух Mail, ве молиме контактирајте со нас, ако треба express.
Злато Намалувањето Обетки Шупливи Од жолто Злато Позлатен/Платина Позлатен Гроздобер Слатка 2015 Обетки За Жените Накит трговија на Големо E209
Злато Намалувањето Обетки b Vintage Слатка Жените Накит
Стил : мода накит капка обетки
Материјал : еколошки бакар, злато позлатен,розово злато позлатен
Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека
Повод : ангажирање /годишнината /партија/ подарок
Подарок за : девојка / жена / мајка
Состојба : 100% сосема нов, одлична занает
Пакет Содржина : 1 пар обетки, хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка (подарок). Таму е бесплатен превозот за сите нарачки во нашата продавница. Ние ќе направиме максимални напори да се реши тоа за вас.
Ако има било какви прашања, барања или предлог за нашите производи, ние сме многу среќни што можете да не контактирате преку е-Маил, Trademanager или само да ни оставите пораките во вашата нарачка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ако треба подарок кутија, ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).Проблеми со квалитетот : Ако производот не е ист како нашиот опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати фотографии до нас. Почитувани купувачи, доколку постои било каков проблем во врска со нашите производи откако ги добиваат, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни покаже слики од проблемот.Ние ќе ви одговори што многу наскоро ќе и прават нашите најдобри за вас.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Добредојдовте на провери и нарачки. Со цел да се заштити вашите интереси, можете плаќање ќе биде привремено се чуваат од страна Ali Express, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Метали Тип:
бакарни легури
Бренд Име:
Kpop
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
E241
Класа:
Висок квалитет
is_customized:
Yes
посебни:
три слоеви на растенијата
боја:
три боја во сите
База Материјал:
Животната Средина Бакарни Легури
Без Никел:
Yes

Избор на клиент