.

.

17208TW 550 / 545 / 555 Црна L Тип на Мотор Алуминиум Легура Моторни Месеци / Монтирање на Моторот Блок / Моторот Заградата

17208TW 550 / 545 / 555 Црна L Тип на Мотор Алуминиум Легура Моторни Месеци / Монтирање на Моторот Блок / Моторот

DEN 43.00 DEN 47.52

Пристапност
Во достапна форма


550/545/555 моторни база (црна l тип), овој производ е направен од алуминиум, тоа е подобро од железо моторни случај, мала тежина, висока јачина, поцрнети изглед, rustproof и Издржлив
Големина : долната површина 40 * 43mm, 47mm висина
Дебелина : 3мм дебела алуминиумска легура
Централно отворање : околу 12.8 мм
Страна на фиксна теренот : 25mm
Долната површина на фиксна теренот : 25мм, 30мм (латерална)
Фиксна отворање страна : M3 дупка
Долната површина на фиксна отворање : M3 дупка
Производ тежина : околу 24g

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
jmt

Избор на клиент