.

.

Gcr15 16006 Отвори 30x55x9mm Висока Прецизност Тенка Длабоко Ритам Топката Лежишта ABEC-1,P0

Gcr15 16006 Отвори 30x55x9mm Висока Прецизност Тенка Длабоко Ритам Топката Лежишта ABEC-1,P0

DEN 100.80

Пристапност
Во достапна форма

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабрики, сите тие фабрики имаат долга традиција во производство на лежишта за ОЕМ и резервни корисници ширум светот.До сега, Ние произведени топката лежишта, taprer валчести лежишта, Cylindrincal валчести лежишта и игли валчести лежишта. Нашата меѓународна трговија, вклучувајќи перница блокови, аголна контакт топката лежишта, сферични валчести лежишта, удар топката лежишта, спојки, универзална заеднички, precison вратило и така натаму. Ние се стекна со долго искуство во снабдување на ОЕМ услугата, и да имате certificed ISO/TS 16949, па ние сме во состојба да обезбеди целосен сет документација, како што се PPAP,ФЕМА, Контрола План, проток шема.Ние се чека за понатамошно informaiton од вас. Производи - Длабоко Ритам Топката Лежишта 61700 Серија(61700-61730 Отворен, ZZ, 2 RS) 6000 Серија(6000-6040 Отворен,ZZ,2 RS) 61800 Серија(61804-61840 Отворен, ZZ, 2 RS) 6200 Серија(6200-6240 Отворен,ZZ,2 RS) 61900 Серија(61904-61940 Отворен, ZZ, 2 RS) 6300 Серија(6300-6340 Отворен,ZZ,2 RS) 16000 Serreis(16004 - 16040 Отворен,ZZ,2 RS) 6400 Серија(6404-6430 Отворен,ZZ,2 RS) Precison : P0 Вибрации Ниво : Z1 V1 Радијална Царинење : C0
Контакти
Ние снабдување со широк спектар тип на лежишта со вашето барање за квалитет.Ве молиме истрага со нас преку :
Whats App : 15068518383 e-mail : [email protected]
Мобилен : 15068518383 Фабрика Локација : Shaoxing,Жеџијанг,Кина 312375
Веб : www.sx-deer.com

Главните карактеристики

Материјал:
Челик
Премази:
Црна Оксид
Број На Модел На:
16006
Бренд Име:
FLB
Структура:
Имајќи

Избор на клиент