.

.

4 пара / многу 2017 лето Висок квалитет памук мода детски чорапи тунелот 2-10 години децата Кратки Прошетки Чорапи момчиња девојчиња чорапи

4 пара / многу 2017 лето Висок квалитет памук мода детски чорапи тунелот 2-10 години децата Кратки Прошетки Чорапи

DEN 264.00 DEN 278.40

Пристапност
Во достапна форма


Информација За Производот :
Пол : момчиња/девојки
Opp вреќа Пакет : 1lot=6 компјутери=3 пара
Боја : Како на сликата покажува
Материјал : Памук
Големина : 2-11years
2-4 година долги нозе : 12cm
5-7 година долги нозе : 14cm
8-10 година долги нозе : 16cm
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.393 инчен
Ве молиме Имајте во предвид омилена боја и големина. Ако не се забелешка случаен натпревар.
Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално.
Ве молиме овозможи големина 1-2cm грешка со рачни мерења.
Производот Се Покаже :

Главните карактеристики

Големина:
2 to 4 year, 5 to 7 year, 8 to 10 year
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Децата Хумор
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
BB0345
боја:
6 бои
За година:

Избор на клиент