.

.

NT-305 AC70-250V DC12/36/55V voltmeter Детектор на Напон Тестер Сензор Електрични Тест Молив Со Сини LED

NT-305 AC70-250V DC12/36/55V voltmeter Детектор на Напон Тестер Сензор Електрични Тест Молив Со Сини LED

DEN 290.00 DEN 322.56

Пристапност
Во достапна форма


Производ функција
Дигитален Тестер на Напон NT-305
Тест DC/AC Напон, и да покаже посебна. Опсег : DC12/36/55 V, AC70-250 V
Може да го тестира на напон, и да го провери неутрален жица и телевизија жица, и исто така се тестираат на напон на батеријата.
Користете сини LED дисплеј дизајн, можат да работат во темно работа
Пенкало остри може да се стави во џеб, лесно да се носат
Се применуваат до дома, електрична инсталација, Водовод, Замрзнати индустрија, автомобилската индустрија и DIY
Производот Се Покаже
Услови за користење на услугите
Пратката Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union, Paypal и Visa платежни. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. Откако Услугата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Главните карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Температурата На Работа:
AC70-250V
Димензии:
150*25*20mm
Број На Модел На:
NT-305
Мерен Опсег:
AC70-250V
Напојување:
AC
Бренд Име:
makerele

Избор на клиент